angielski w przedszkolu CHATKA

Do zajęć z języka angielskiego przywiązujemy szczególną wagę. We wszystkich grupach odbywają się one codzienne i są prowadzone według autorskiego programu.

Na zajęcia przychodzi wykwalifikowany lektor, który w kontakcie z dziećmi używa wyłącznie języka angielskiego. Zgodnie z naszym programem dzieci przyswajają język przez ruch i zabawę.

grupy angielskie

Dodatkowo w przedszkolu CHATKA istnieje grupa anglojęzyczna. W tej grupie jedna z nauczycielek mówi do dzieci tylko po angielsku.

autorski program

We wszystkich grupach stosujemy autorski program opracowany przez Małgorzatę Wiszniewską. Program ten oparty jest na wieloletnim doświadczeniu skutecznego nauczania angielskiego najmłodszych.

Główne założenie programu jest jasno określone: dzieci w wieku przedszkolnym przyswajają angielski naturalnie – podobnie, jak własny język ojczysty. Dlatego każde zajęcia prowadzone są tak, żeby dzieci odbierały je jako intensywną zabawę.

W trakcie półgodzinnej lekcji lektor wykorzystuje co najmniej pięć gier językowych z pomocami stworzonymi specjalnie na potrzeby kursu. Przeplata je zabawami ruchowymi, śpiewa piosenki i czyta krótkie historie. W rezultacie po trzyletnim kursie dzieci bez problemu rozumieją proste bajki i potrafią naturalnie pozozumiewać się z anglojęzycznymi rówieśnikami.

Rodzice mając dostęp do materiałów mogą na bieżąco obserwować postępy swojego dziecka.

chatka w obiektywie

skontaktuj się z nami

CHATKA Kabaty

tel. 22 207 23 73
email: kabaty@chatka.edu.pl

CHATKA Natolin

tel. 22 414 28 28
email: natolin@chatka.edu.pl

© Przedszkole CHATKA 2011
projekt i wykonanie Tomasz Wiszniewski

Niniejszy serwis oraz treści w nim zawarte są własnością Przedszkola Niepublicznego “Chatka” Nr 204 PN w Warszawie i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83).